Menu
Your Cart

Variatori

Modelis: Universal
Standarta variātors par izdevīgu cenu. Komplektā ietilpst tikai variātors ar ruļļiem 18x14, 13.0 gr., ar buksi un ārējo variātora šķīvi...
45.00€
Brand: Malossi Modelis: M517075
Sporta variators dod līdz 15% paātrinājuma, lūdzu, nejauciet ar jaudu. Salīdzinot standarta variatoru ar sporta variatoru, nodalījumi, kur stāv ruļļi ir tehniski pārtaisīti zem cita leņka, plus komplektā nāk vieglāki ruļļi, tāds dubultais efekts dod efektu, ka variators atveras atrak līdz ar to ir s..
89.00€
Brand: Malossi Modelis: Universal
Sporta variātors dod līdz 15% paātrinājuma, lūdzu nejaukt ar jaudu. Salīdzinot ar standarta variātoru, vietās, kur stāv ruļļi ir tehniski pārtaisīti zem cita leņka plus komplektā ietilpst vieglāki ruļļi, tāds dubultais effekts dod iespēju variātoram atvērties atrāk, līdz ar to ir sasniedzams paātrin..
79.00€
Brand: Malossi Modelis: M519019
Sporta variātors dod līdz 15% paātrinājuma, lūdzu nejaukt ar jaudu. Salīdzinot ar standarta variātoru vietas, kur stāv ruļļi ir tehniski pārtaisīti zem cita leņka plus komplektā ietilpst vieglāki ruļļi, tāds dubultais effekts dod iespēju, ka variātors atveras atrāk, līdz ar to ir sasniedzams paātrin..
89.00€
Variators Malossi Multivar 4T GY6 50cc
In Stock
Brand: Malossi Modelis: Universal
Sporta variātors dod līdz 15% paātrinājuma, lūdzu nejaukt ar jaudu. Salīdzinot ar standarta variātoru, vietās, kur stāv ruļļi ir tehniski pārtaisīti zem cita leņka, plus komplektā ietilpst vieglāki ruļļi, šāds dubultais effekts dod iespēju variātoram atvērties ātrāk, līdz ar to ir sasniedzams paātri..
79.00€
Brand: Naraku Modelis: universal
Variators Naraku horizontāliem un vertikāliem Minarelli dzinējiem. Neskatoties uz to, ka Naraku sauc šo variatoru kā Sporta klases variatoru, mēs uzskatām, ka tas ir vairāk kā standarta variators ar vieglākiem ruļļiem 15x12mm 5.7 gr. Labs variants par sapratīgu cenu...
40.00€
Brand: Naraku Modelis: universal
Variators Naraku Peugeot, Hondas dzinējiem. Neskatoties uz to ka Naraku sauc šo variatoru ka Sporta klases variatoru, mes uzskatam ka tas ir vairak ka standarta variators ar vieglākiem ruļļiem 16x13mm 8.0 gr. Labs variants par sapratīgu cenu...
44.00€
Brand: Naraku Modelis: universal
Sporta variators Naraku 4T 125/180cc ķīnas dzinējiem. Sporta variators dod līdz 15% paātrinājuma, lūdzu, nejauciet ar jaudu. Salīdzinot ar standarta variatoru, sportā vietas, kur atrodas ruļļi ir tehniski pārtaisīti zem cita leņka plus komplektā nāk vieglāki ruļļi, tāds dubultais effekts dod iespēju..
79.00€
Brand: Stage6 Modelis: universal
Sporta variātors dod līdz 15% paātrinājuma, nejaukt ar jaudu. Salīdzinot ar standarta variatoru vietās, kur stāv ruļļi ir tehniski pārtaisīti zem cita leņka plus komplektā ietilpst vieglāki ruļļi, tāds dubultais effekts noved pie tā, ka variātors atveras atrāk līdz ar to ir sasniedzams paātrinājums...
96.00€
Brand: Stage6 Modelis: universal
Sporta variātors dod līdz 15% paātrinājuma, lūdzu nejaukt ar jaudu. Salīdzinot ar standarta variatoru, vietās, kur stāv ruļļi ir tehniski pārtaisīti zem cita leņka plus komplektā ietilpst vieglāki ruļļi, tāds dubultais effekts dod iespēju, ka variātors atveras atrāk, līdz ar to ir sasniedzams paātri..
100.00€
Parādīt 1 līdz 10 no 10 (lapuses: 1)