Menu
Your Cart

Mazās sajūga atsperes

Brand: Naraku Modelis: NK900.77
Cietās, mazās atsperes ir viens no regulēšanas veidiem, kas palīdzes uzlabot rollera braukšanas kvalitāti. Naraku komplektā ietilpst 3 STIPRĀKĀS cietības atsperes. To uzstādīšana maina sajūga apgriezienus uz augstākiem, kas ietekmē rollera starta uzrāvienu. Tos parasti liek 4T 125cc/150cc Ķīnas sajū..
8.00€
Brand: Malossi Modelis: universal
Malossi sajūga mazās atsperes priekš oriģināla Minarelli sajūga, 3 cietības komplektā 9gab. Arī der: Peugeot/Honda/Kymco Cietākas atsperes nodrošina straujāku startu, pie lielākiem apgriezieniem. Komplektā ir instrukcija, kura vēsta kādas krāsas atsperes ir nepieciešamas pie konkrētiem apgriezieniem..
22.00€
Brand: Malossi Modelis: M298745B
Cietās, mazās atsperes ir viens no regulēšanas veidiem, kas palīdzes uzlabot rollera braukšanas kvalitāti. Komplektā ietilpst 3 viscietākās atsperes, kādas vien iespējamas. Tos parasti liek maksimāli tūningotos rolleros vai kvadraciklos. Pirms pirkt pārbaudiet vai derēs izmērs...
13.00€
Brand: Malossi Modelis: universal
Cietās, mazās atsperes ir viens no regulēšanas veidiem, kas palīdzēs uzlabot rollera braukšanas kvalitāti. Komplektā ietilpst atsperes, kuras ir nedaudz cietākas par oriģinālajām (3 cietības). To uzstādīšana maina sajūga apgriezienus uz augstākiem, kas ietekmē rollera starta uzravienu. Jāņem vēra ta..
24.00€
Brand: Malossi Modelis: M297454
Cietās, mazās atsperes ir viens no regulēšanas veidiem, kas palīdzes uzlabot rollera braukšanas kvalitāti. Komplektā ietilpst atsperes, kuras ir nedaudz cietākas par oriģinālajām (3 cietības). To uzstādīšana maina sajūga apgriezienus uz augstākiem, kas ietekmē rollera starta uzravienu. Jāņem vēra ta..
24.00€
Brand: Stage6 Modelis: S6-5316620
Cietās, mazās atsperes ir viens no regulēšanas veidiem, kas palīdzes uzlabot rollera braukšanas kvalitāti. Komplektā ietilpst atsperes, kuras ir nedaudz cietākas par oriģinālajām (3 cietības). To uzstādīšana, dod augstākus sajūga apgriezienus, kas ietekmē rollera starta uzravienu. Jaņem vēra tas, ka..
26.00€
Brand: Stage6 Modelis: S6-5314010
Cietās, mazās atsperes ir viens no regulēšanas veidiem, kas palīdzes uzlabot rollera braukšanas kvalitāti. Komplektā ietilpst atsperes, kuras ir nedaudz cietākas par oriģinālajām (3 cietības). To uzstādīšana, dod augstākus sajūga apgriezienus, kas ietekmē rollera starta uzrāvienu. Jaņem vēra tas, ka..
26.00€
Brand: Naraku Modelis: NK900.43
Cietās, mazās atsperes ir viens no regulēšanas veidiem, kas palīdzes uzlabot rollera braukšanas kvalitāti. Komplektā ietilpst atsperes, kuras ir nedaudz cietākas par oriģinālajām (3 cietības). To uzstādīšana maina sajūga apgriezienus uz augstākiem, kas ietekmē rollera starta uzrāvienu. Jāņem vēra ta..
14.20€
Brand: Stage6 Modelis: S6-50ET002
Cietās, mazās atsperes ir viens no regulēšanas veidiem, kas palīdzes uzlabot rollera braukšanas kvalitāti. Stage6 komplektā ietilpst 3 VIDĒJĀS cietības atsperes. To uzstādīšana maina sajūga apgriezienus uz augstākiem, kas ietekmē rollera starta uzravienu. Jāņem vēra tas, ka atsperes cietumam jāatbil..
13.00€
Parādīt 1 līdz 12 no 13 (lapuses: 2)